🇫🇷 Marseille
⌄
Journeys
🇬🇧
⌄
#
⌄
13h 32m 09s
Bus 930S
Bailleul / Hazebrouck
Line Hazebrouck - Saint-Eloi ⮕ Hazebrouck - Gare SNCF
⌄
Hazebrouck - Saint-Eloi
Hazebrouck - Collège F. Benoist
Hazebrouck - Lycée des Flandres
Hazebrouck - Lycée Saint-Jacques
Borre - Petite Becque
Borre - Mairie
Pradelles - Place
Bailleul - Place Plichon
Bailleul - Collège Maxime Deyts
Bailleul - Belle Croix
Bailleul - Café du Bon Coin
Bailleul - Outtersteene
Bailleul - Route de Merris
Merris - Place de l'Eglise
Strazeele - Place
Strazeele - Gare
Vieux Berquin - Place de Sec Bois
Vieux Berquin - Cimetière de Sec Bois
Vieux Berquin - Longuewaerde
Vieux Berquin - Grand'Place
Vieux Berquin - Plessy
Flêtre - Route de Strazeele
Flêtre - Rouckelooshille
Méteren - les 7 Ormes
Flêtre - Église
Méteren - Place
Méteren - la Fontaine
Berthen - Place
Saint-Jans Cappel - Schaex
Saint-Jans Cappel - Place
Bailleul - Mallet Debeune
Bailleul - Route de Méteren
Borre - l'Usine
Vieux Berquin - Couronne
Merville - la Caudescure
Merville - le Pacavas
Merris - Bon Bourgeois
Hazebrouck - Gare SNCF
Display interactive map
Line information
Network name / Line operator
Département Nord - Périmètre 1
Opening time
06h48
Closing time
18h44
Carbon footprint (CO2 emission)
132 gEC/Km
Available routes
Hazebrouck - Saint-Eloi - Bailleul - Place Plichon
Vieux Berquin - Grand'Place - Hazebrouck - Saint-Eloi
Connections on this line
TER / Intercités
261C
C70
K52
K70
K71
P52
P54
P70
P71
Bus
905
905S
906
906S
907
907S
908
908S
909
909S
912
912S
926
926S
927
927S
928
928S
929
929S
930
931
931S
Contact