🇫🇷 Strasbourg
⌄
Journeys
🇬🇧
⌄
#
⌄
15h 43m 17s
Bus S453
Scolaire S453
Line Croix Bondilly ⮕ L'Etoile
⌄
Croix Bondilly
Saint-Cyr Traversais
Les Clouzons
Madone
La Mourauderie
Le Château
Dissay Pharmacie
Aillé
Aillé le Dolmen
Les Mines
Saint-Georges Mairie
Lycée LP2I
L'Etoile
Display theoretical timetables
Contact